Lørdag 24. aug.: Klimavalgdag
Lørdag 24. aug.: Klimavalgdag
Oppdatert :20 aug 2013

Dagen er nasjonal aksjonsdag for klimahandling, med arrangementer over hele landet, fra Arendal til Ålesund, bl.a. klimakonsert på Eidsvolds plass kl. 16, og økumenisk gudstjeneste for skaperverket i Oslo Domkirke kl. 18. Vi tillater oss også, i all beskjedenhet, å gjøre merksam på at de fleste klimatiltak også gir mindre støy.

tog-vent

Utbygging av jernbanen er et viktig klima- og støytiltak. Mannen til høyre, fagleder Holger Schlaupitz i Naturvernforbundet, er formodentlig kjent av våre medlemmer som bidragsyter til vårt medlemsblad.

Foto Naturvernforbundet.

Still oss et spørsmål!

Lurer du på noe? Sjekk våre Ofte stilte Spørsmål, eller send inn spørsmålet ditt her.

Takk for din henvendelse. Vi kontakter deg så snart vi kan