Tim Hofer ny mann i styret
Tim Hofer ny mann i styret
Oppdatert :03 mai 2024
Skjermbilde 2024-04-25 kl. 09.38.54

Tim Hofer. 

Støyforeningens årsmøte ble avholdt 17. april. I valgene til nytt styre ble Tim Hofer valgt som nytt medlem etter Ingunn Milford. Etter 8 år i styret varslet hun at hun ønsket avløsning. Tim Hofer ble valgt til å overta hennes plass. Tim har vært vararepresentant  i flere år og har fulgt foreningens arbeid fra denne posisjonen. Han er sivilingeniør med doktorgrad i miljømedisin  og ertilsatt ved Folkehelseinstituttet. 
Styremedlem Sven Brun var også på valg og ble gjenvalgt med akklamasjon.
Vararepresentantene Elisabeth Bøe og Paal Sjøvall ble også gjenvalgt.
Erik Abrahamsen fortsetter som observatør for Vestland.
Styremedlemmene Hans Otto Watne (styreleder), Marit Brevik, og Ole-Erik Yrvin var ikke på valg.
Kontingentjustering. Årsmøtet sa ja til å oppjustere kontingentsatsene fom. 2025for å utligne inflasjonen siden forrige kontingentendring.

Se full omtale av styret

Se sakspapirer årsmøtet

Skjermbilde 2024-04-23 kl. 10.52.59

Styreleder Hans Otto Watne takket Ingunn Milford for flere tiårs støtte til Støyforeningens arbeid, i styret, sakkyndig utvalg og som foreningens representant i EU kommisjonens Noise Expert Group. foto: Sven Brun

Still oss et spørsmål!

Lurer du på noe? Sjekk våre Ofte stilte Spørsmål, eller send inn spørsmålet ditt her.

Takk for din henvendelse. Vi kontakter deg så snart vi kan